تماس با ما

تلفن دفاتر هماهنگی

021-22057591

021-66883463

021-44588897

021-77174530

تلفن همراه

09123571239

اطلاعات بیشتر

امور موکلین

موکل عزیز برای اطلاع از وضعیت پرونده خود وارد سایت شوید.


درباره ما

" بنام خدا "  

 

موسسه حقوقی پارسیان عدالت گستر در تعطیلات نوروزی دایر می باشد

  

صدای مشاور 24 ساعته بدون تعطیلی(09123571239)(مشاوره حقوقی تلفنی 24ساعته)    

 

هموطنان عزیز شهرستانی کلیک کنید                                             هموطنان عزیز مقیم خارج از کشور کلیک کنید

                                

تفاوت در ارائه خدمات حقوقی و پیگیری دلسوزانه و کار تیمی را با ما تجربه کنید،اطمینان کنید.

 

 

گزیده ای در خصوص موسسه حقوقی پارسیان عدالت گستر

 

موسسه حقوقی پارسیان عدالت گستر به شماره ثبت 35364 ضمن بهره مندی از خدمات وکلای مجرب و با مدارج علمی بالا افتخار ارائه خدمات حقوقی به هموطنان عزیز را دارد .به ظن وگمان عده ی زیادی از هم وطنان و مشتریان خارج از کشور با توجه به تعداد همکاران و گستردگی کار بی اغراق یکی از برترین موسسات مشاوره محسوب میشود.

ارائه خدمات در موارد حقوقی متعدد از جمله مباحث کیفری ،حقوقی ، ثبتی ، تجارت داخلی ، تجارت بین الملل ، امور خانواده ، امور بین الملل ، حقوق اداری ، امور مربوط به شرکتها از توانمندیهای این موسسه حقوقی میباشد.

نه تنها تمرکز اداری برخی ارگانهای رسمی از جمله دیوان عدالت اداری و دیوان عالی کشور سبب میشود که سایر شهرستانها بتوانند از خدمات حقوقی موسسه بهره برند ،بلکه در سایر موضوعات نیز این موسسه آمادگی دارد با اعزام فوری وکلای مجرب به اقصی نقاط کشور نسبت به بررسی فوری مسائل حقوقی اقدام لازم را مبذول دارد.

خاطر نشان میشود در خصوص هموطنان مقیم خارج از کشور که دچار مشکلات حقوقی در زمینه های مختلف می باشند و امکان حضور مستمر برای پیگیری مشکلات خود را در ایران ندارند ، این موسسه می تواند کمک شایانی به ایشان معطوف دارد .

شایان ذکر است طرح دعوای حقوقی یا کیفری در دادگاه برای یکبار امکانپذیر است که در صورت اشتباه یا شکست در دعوا طرح مجدد آن امکانپذیر نیست ، لذا قبل از هر گونه اقدام قضایی با ما تماس بگیرید.

تیم کاری(team work)

موسسه حقوقی پارسیان عدالت گستر افتخار دارد در تمامی پرونده های خود از کار گروهی وکلای مجرب مجموعه بصورت تیم کاری بهرمند شود

 


 روابط عمومی موسسه حقوقی پارسیان عدالت گستر :

 

خزان زود هنگام و کبود شدن یاس بوستان پیامبر ( ص ) را به عموم هموطنان عزیز تسلیت عرض می نماید.

 


 در پی برخورد هواپیمای مسافر بری تهران - یاسوج که منجر به جان باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان شد روابط عمومی موسسه پارسیان عدالت گستر این اتفاق غم انگیز را به خانواده های داغدار عزیزان تسلیت و از درگاه ایزد متعال تقاضای غفران و رحمت واسعه الهی برای جان باختگان دارد.

اسامی کادر پرواز ٣٧٠٤ هواپیمایی آسمان:

١-کاپیتان حجت‌الله فولاد                                                              

٢-خلبان دوم کاوه خلیلی

٣-سرمهماندار محمد حسین فرش سنگی

٤-مهماندار بهنام رضایی نیارکی


 

سخن بزرگان

جان لاک :

جایی که قانون به پایان رسد ظلم آغاز می شود/.


 

نقشه محدوده دادگاه های کیفری تهران به همراه آدرس نواحی دادسراهای تهران از مرکز آمار و فناوری اطلاعات معاونت آمار و اطلاعات


 

دعوت به همکاری از وکلای محترم دادگستری

لطفا جهت هماهنگی با شماره تلفن  ذیل تماس حاصل فرمائید

09123571239

 


فیلم معرفی مجموعه موسسه حقوقی پارسیان عدالت گستر


 

 

 

https://t.me/vklyiran35364

 

 

تجربیات ما

 ارتباطات قوی و سازنده

هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. گروه وکلای ایران با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها  همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.

 

موفقیت در فضای وب

نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. گروه وکلای ایران از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت گروه وکلای ایران که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است.

 

 رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین اصل کار ما در گروه وکلای ایران است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.